loadingimg

Wczytuję dane...

Logowanie za pomocą kont zewnętrznych:

/
0 szt. / 
0.00 PLN
  • Szukaj
Aktywne Trawienie Acctio Digest
    •  
    • poprzedni
Cena:31,10 PLN
Wysyłka od: 10.00 PLN
Produkt dostępny!
45 szt.
  • Realizacja zamówienia: 2 dni

średnia: 0.0  ocen: 0
Polecamy
  • Opis produktu
  • Opinie Klientów

Kuracja 5-dniowa!
Suplement diety na bazie soku z czarnej rzodkwi i brzozy.

Aktywne Trawienie Acctio Digest to wyjątkowy suplement diety, zawierający w sobie sok z takich roślin jak czarna rzodkiew i brzoza.

  • Czarna rzepa, zwana także czarną rzodkwią, to prawdziwa skarbnica szeregu witamin, które będąc istotne dla naszego ciała, mają zbawienny wpływ na jego funkcjonowanie. Te, które skrywa czarna rzepa to witaminy C i A oraz kompleks witamin z grupy B. To, co jeszcze odnajdziemy w tej niezwykłej roślinie to komplet pierwiastków charakteryzujących się wysoką przyswajalnością przez nasz organizm. W grupie tej znajdują się: potas, żelazo, magnez, cynk oraz wapń. Takie bogactwo czarnej rzodkwi wpływa na układ trawienny, poprawiając jego działanie. Jednym z pozytywnych efektów jest wzmożenie produkcji i przepływu żółci w przewodzie pokarmowym. Rzodkiew ma również działanie zwalczające nadmiar zbędnych i niepożądanych bakterii w nim ukrytych. Obok żółci zwiększa się znacznie również wydzielanie soków przeprowadzających procesy trawienne. Obecność rzepy w naszym suplemencie pomoże również w walce z kamicą moczową oraz w znacznym stopniu usprawni pracę wątroby regulując cały proces trawienia i wydalania toksyn z organizmu.

  • Sok z brzozy, będący drugim bohaterem Acctio Digest, to substancja również obfitująca w niezbędne mikroelementy i witaminy. W jej składzie odnajdziemy takie pierwiastki, jak: magnez, fosfor, potas czy wapń, ale także żelazo i miedź. To jednak nie koniec dobroczynnych związków, bowiem znajdziemy w soku także potrzebne organizmowi aminokwasy, szereg soli mineralnych oraz organiczne kwasy – cytrynowy i jabłkowy. Temu wszystkiemu towarzyszą witaminy grupy B oraz cudowna witamina C, bez których prawidłowe funkcjonowanie wielu układów w ciele byłoby niemożliwe. Dzięki tak bogatej zawartości sok z brzozy ma bardzo korzystny wpływ na działanie układu moczowego. Złogi z przewodu moczowego zostają regularnie usuwane, a ryzyko utworzenia się kamieni nerkowych jest znacznie obniżone. Sok brzozowy ma także znaczny wpływ na nasz metabolizm oraz działanie układu trawiennego. Wątroba ulega dokładnemu oczyszczeniu, co wpływa neutralizująco na wszelkie trucizny w organizmie, zaś wsparcie dla żołądka powoduje zniwelowanie przykrych objawów takich dolegliwości, jak jego nieżyt czy choroby wrzodowej.

Opakowanie zawiera 10 ampułek.

Zawartość w dwóch ampułkach: sok z czarnej rzodkwi 11940 mg;
wyciąg z brzozy 500 mg (w tym hiperozydy 12,5 mg); skoncentrowany sok z cytryn 460 mg
Dawkowanie: 2 ampułki na dzień.
Nie polecane dla osób uczulonych na pochodne salicylanów.
Polecamy